Szkoła Muzyki Rozrywkowej

 
Skrzypce

Klaudia Olek – Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 20 lat gra na skrzypcach. Jest ciepłą , pogodną i przyjazną nauczycielką posiadającą wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Uczyła m.in. w Jasnogórskiej Państwowej Szkole Muzycznej w Częstochowie czy Music School w Warszawie.
Od wielu lat nagrywa płyty i koncertuje na polskich scenach z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Urszula, Grzegorz Turnau, Jerzy Połomski, Sława Przybylska, Anna Serafińska, Mikołaj Pospieszalski, Aphex Twin, Jonny Greenwood, Krzysztof Penderecki.
Współpracowała z orkiestrami takimi jak: Aukso, Narodowa Orkiestra Polskiego Radia, Filharmonia Śląska, Filharmonia Gorzowska, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective.
Brała udział w licznych Międzynarodowych Festiwalach Muzycznych, Trasie koncertowej z Andrzejem Piasecznym : „Kalejdoskop Szczęścia”, Sopot Top Trendy, Eurowizja 2016. Na co dzień pracuje z dziećmi i zaraża ich swoją muzyczną pasją. Cechuje ją cierpliwość i wytrwałość w przekazywaniu wiedzy. Otwarta na świat, nowe wyzwania i wrażliwość, która tkwi w muzyce oraz w drugim człowieku. Świetnie wykształcona, jest doskonałym muzykiem. Dla szukających idealnego nauczyciela skrzypiec- strzał w dziesiątkę!