Szkoła Muzyki Rozrywkowej

"Ożarowski Zakątek Jazzowy"


Drodzy Fani muzyki jazzowej, Ożarowski Zakątek Jazzowy jest dość młodą, ale stale znajdującą nowych odbiorców formą bezpośredniego obcowania z muzyką jazzową w naszym mieście. Projekt skierowany jest nie tylko do miłośników jazzu, ale do wszystkich, którzy cenią dobrą muzykę podczas koncertów o niezapomnianym klimacie.
Dotychczas odbyły się dwa koncerty na których gościliśmy czołowe postacie polskiego jazzu,
a w przygotowaniu znajdują się kolejne interesujące propozycje koncertowe. Najbliższe spotkanie z kolędami na jazzowo planujemy na początku Nowego Roku.
Jako organizator utraciliśmy możliwość działalności koncertowej w dotychczasowym miejscu, dlatego też zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, która umożliwiłaby dalszą realizacje naszych działań. Poszukujemy miejsca o przychylnym nastawieniu do muzyki jazzowej, które mogłoby być kojarzone z klubem jazzowym, nowym punktem muzycznym na mapie Ożarowa. Wszelkie sugestie, pomysły i propozycje proszę przesyłać na biuro@fabykadzwiekow.waw.pl lub bezpośrednio na facebook’owy profil Fabryki Dźwięków. Liczę na Państwa wsparcie i pomoc. Wierzę głęboko, że zmiana ta, pozytywnie wpłynie na dalszą działalność “OZJ” a tego rodzaju społeczna inicjatywa spowoduje jeszcze większe zainteresowanie wśród wielbicieli muzyki jazzowej i nie tylko. Pozostaje mi tylko zachęcić Państwa do aktywnego odwiedzania strony www.fabrykadzwiekow.waw.pl gdzie pojawiać się będą najświeższe informacje na temat organizowanych w najbliższym czasie koncertów.
Życzę Państwu pogodnych i pełnych niezapomnianych chwil Świąt Bożego Narodzenia.

Do zobaczenia na koncertach…

Łukasz Banaszkiewicz