Szkoła Muzyki Rozrywkowej

Koncerty i wydarzenia

Jest nam niezmiernie miło powiadomić Państwa, że już po raz kolejny z inicjatywy Fabryki Dźwięków szykuje się wspaniałe wydarzenie muzyczne. Jako współorganizator Fabryka Dźwięków wraz z DK “Uśmiech” serdecznie zapraszają na koncert:

Iwona Kmiecik Trio

Jest to trio wykonujące słowiański soul z rockową energią oraz jazzowym wokalem i improwizowaną perkusją. Zespół inspiruje się głównie artystami tj.: Nina Simone, Bill Withers, Alicia Keys, Nenneh Cherry, Norah Jones, Shade i Emeli Sande).

Tym z Państwa, którym przypadła do gustu twórczość Krzysztofa Napiórkowskiego, który gościł u nas wiosną, na pewno spodoba się nasza kolejna muzyczna propozycja. Jestem szczęśliwy, że ten gatunek muzyczny znów zabrzmi w sali widowiskowej DK “Uśmiech” Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam. Koncerty współorganizowane przez Fabrykę Dźwięków tworzone są z myślą o Was i wszystkich uczniach szkoły, więc nawet jeśli mają już Państwo plany na ten termin warto je zmienić Uśmiech. 

Wstęp na koncert BEZPŁATNY!!!17 października 2015 r. godz. 18:00

sala widowiskowa DK “Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim
Do zobaczenia!!!

II Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w Ożarowie Mazowieckim

Okres wakacyjny to dla dzieci i młodzieży doskonały czas na poszukiwanie i poznawanie nowych zainteresowań i pasji. Znacznie większa ilość wolnego czasu w porównaniu z rokiem szkolnym pozwala na realizację nowych wyzwań i spełnianie marzeń i na które w ciągu roku szkolnego brakuje czasu. Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu pobudzając zainteresowania wśród ich uczestników, pozwalają na zawarcie zupełnie nowych znajomości oraz odkrywanie nowych wspólnych pasji wśród swoich rówieśników.

Na ogólnodostępnych zajęciach grupowych uczestnicy będą mogli zdobyć i poszerzyć ogólną wiedzę muzyczną oraz wiedzę związaną z instrumentoznawstwem. Słuchacze spotkań będą mieli możliwość wybrania w których zajęciach grupowych chcą uczestniczyć. Do wyboru będą zajęcia wokalne, logorytmiczne oraz zajęcia zespołowe i instrumentalne (pianino/keyboard, gitara elektryczna, saksofon, gitara basowa, perkusja).
Nowością jest także cykl wykładów obejmujący swoim programem zagadnienia profilaktyczno edukacyjne, zajęcia terapeutyczne z psychologiem, psychoterapeutą w zakresie profilaktyki uzależnień dzieci i młodzieży od alkoholu, substancji psychoaktywnych oraz internetu dla dzieci i młodzieży zamieszkujących na terenie gm. Ożarów Mazowiecki.  Każdy uczestnik ma prawo korzystać z wszystkich wybranych przez siebie kierunków zajęć warsztatowych.

W trakcie zajęć serwowany będzie poczęstunek dla wszystkich uczestników warsztatów.

Wszystkie spotkania odbędą się w siedzibie Szkoły Muzyki Rozrywkowej „ FABRYKA DŹWIĘKÓW” mieszczącej się na terenie Ożarowa Mazowieckiego i prowadzone będą przez wykładowców i instrumentalistów uczących w szkole muzycznej.

Warsztaty muzyczne odbędą się w dniach 4 – 8 lipca 2016

Liczba uczestników jest ograniczona. 

Wszystkie zajęcia będą odbywać się nieodpłatnie.

Prosimy o zgłaszanie uczestników mailowo.
Zachęcamy też do udostępniania niniejszej informacji wśród najbliższych, znajomych i sąsiadów.

Z pozdrowieniami

“Fabryka Dźwięków”

www.fabrykadzwiekow.waw.pl

biuro@fabrykadzwiekow.waw.pl

tel. 535-150-732